Koncert z noclegiem

1 października, odbędzie się wielki festiwal piwa połączony z koncertem Kraków Street Band

O koncercie informowaliśmy już wcześniej (tutaj), teraz mamy świetną informację dla osób, które chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu ale niestety muszą dojechać na miejsce z innych miast na Cyprze.

Dzięki współpracy z Mayfair Hotel udało nam się ustalić świetną promocyjną ofertę na nocleg w dniach festiwalu – zamiast jechać tuż po koncercie do domu będziecie mogli zostać i zrelaksować się w hotelu w Pafos.

Nocleg (ze śniadaniem) będzie Was kosztował 80€ – istnieje możliwość dokonania rezerwacji weekendowych (piątek – niedziela) lub pojedynczej nocy (np. w sobotę po koncercie).


Koncert odbędzie się 1 października – bilety do nabycia na https://www.yurtsincyprus.com/event-details/oktoberfirst


Rezerwacji noclegu możecie dokonać u Katarzyny Gadomskiej pod numerem telefonu +35797873156 lub mailowo sales@mayfair.com.cy. Takiej ceny nie znajdziecie na oficjalnej stronie hotelu!

Dla osób, które zdecydują się przyjechać własnym samochodem istnieje możliwość zorganizowania transportu z hotelu na miejsce koncertu (i z powrotem) – parking przy hotelu pomieści naprawdę wiele pojazdów. Koszt takiej usługi będzie ustalany indywidualnie – w zależności od ilości osób chętnych.

OktoberFirst jest zaplanowany na całą noc – dzięki noclegowi będziecie mogli spokojnie i bezpiecznie kolejnego dnia dojechać do domu.

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na Facebooku na stronie https://fb.me/e/5JGbKdwBx


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading