Koncert już za dwa tygodnie!

Specjalnie dla Was na Cypr zaprosiliśmy trzech aktorów i wokalistów młodego pokolenia

Udało nam się zaprosić trzech młodych śpiewających aktorów z Polski na jeden, wyjątkowy koncert. Wyjątkowy pod wieloma względami. Panowie po raz pierwszy wystąpią wspólnie i po raz pierwszy wystąpią na Cyprze. Zaśpiewają największe przeboje – nie tylko te polskie ale także zagraniczne.

Wszyscy są aktorami, z całą pewnością potrafią jednak nieźle śpiewać co udowodnili w kolejnych edycjach programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.


Z naszego zaproszenia skorzystali: Patryk Cebulski (znany między innymi z seriali Barwy Szczęścia, Kuchnia oraz Kowalscy kontra Kowalscy) Krzysztof „Chris” Cugowski (znany między innymi z seriali Leśniczówka oraz Bridgertonowie, wraz z ojcem i braćmi nagrał także album Zaklęty Krąg) oraz Jakub Zdrójkowski (znany między innymi seriali Rodzina zastępcza plus oraz Kowalscy kontra Kowalscy).

Patryka i Krzysztofa mogliście oglądać także w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jakub z kolei wystąpił w Ninja Warrior Polska.

Panowie ostrzegli, że zamierzają wraz z Polakami mieszkającymi na Cyprze po prostu się świetnie bawić. Z całą pewnością możecie spodziewać się wzajemnych interakcji, być może nawet wspólnego śpiewania.

Summer Party odbędzie się w nowym Sport Barze w hotelu – ilość miejsc jest więc ograniczona. Bilety można kupić przez internet klikając w link https://cypr24.net/product/summer-party-2022/ lub dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem 97 873 156. W miarę dostępności miejsc będzie można także zapłacić przy wejściu.

Mamy zapewnienie przedstawicieli hotelu, że będzie można kupić w trakcie imprezy także polskie jedzenie – bar ma także zostać świetnie zaopatrzony we wszelkiego rodzaju napoje, także te z Polski.

Czekamy na Was z niecierpliwością. Mamy nadzieję, że Polacy mieszkający lub właśnie wypoczywający na wyspie do nas dołączą.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading