Kolejny event w Gruzji – nieruchomości, networking i zachęty biznesowe

Z przyjemnością informujemy, że ponownie będziemy gospodarzami wydarzeń inwestycyjnych. Dlatego już teraz uprzejmie prosimy o rezerwację kalendarza w dniach 19-23.07.2022 i zapraszamy do Gruzji. Wyjazd biznesowy jest organizowany przez IBCCS Georgia i Cyprus-Georgia Business Club przy wsparciu Rządu Autonomicznej Republiki Adżarii.

Po sukcesach wcześniej organizowanych przez nas eventów w grudniu ubiegłego roku, chcemy zadbać o regularność wspólnych spotkań.

A gdzie indziej, jeśli nie w słynącej z niezwykłej gościnności Gruzji?

Głównym celem wydarzenia jest przybliżenie godnych zaufania inwestycji w Gruzji (głównie nieruchomości), korzyści płynących z prowadzenia zarejestrowanego tam podmiotu oraz networking biznesowy.

Event składa się z dwóch części:

Batumi Business Forum – 21.07.2022

To jednodniowe wydarzenie skierowane jest do profesjonalistów, przedsiębiorców, inwestorów oraz osób zainteresowanych poznaniem benefitów podatkowych, prawnych i inwestycyjnych Gruzji.

Prelegenci skupią się na inwestycjach i możliwościach biznesowych w Gruzji. Opowiedzą o projektach rządowych, zachętach podatkowych i łatwości prowadzenia biznesu. Będzie mowa o branży IT, kryptowalutach i przede wszystkim o nieruchomościach.

Przeczytaj więcej o tym wydarzeniu tutaj.

Adjara Investment Trip – 19-23.07.2022

Czyli delegacja biznesowa w wersji all-inclusive. Będziemy gościć uczestników z Polski, Cypru, Izraela i innych krajów. Wydarzenie obejmuje:

  • Prezentację kilku projektów inwestycyjnych, spotkania B2B i zwiedzanie;
  • Batumi Business Forum;
  • Wyżywienie (tradycyjna kuchnia gruzińska) i zakwaterowanie;
  • Degustacje wina, networking i imprezy integracyjne.

Przeczytaj więcej o tym wydarzeniu tutaj.

IBCCS TAX – Do zobaczenia w Gruzji

W celu rejestracji na wydarzenia zapraszamy tutaj na naszą stronę internetową: ibccs.tax.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres info@ibccs.tax lub telefon do naszych biur: na Cyprze pod numerem +357 222 58 777 lub w Gruzji: +995 32 2424837.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading