fbpx

Kolejne zmiany w wielkanocnych ograniczeniach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło w poniedziałek trzy nowe zmiany w zasadach blokady w odniesieniu do Świąt Wielkanocnych.

Ograniczenia dotyczące Niedzieli Wielkanocnej zostały zmienione w ten sposób, aby umożliwić członkom więcej niż dwóch rodzin spotkanie podczas świąt ale przy jednoczesnym utrzymaniu ograniczenia liczby osób do 10. Co ciekawe zezwolono także na noclegi w domach wakacyjnych lub domach swoich rodzin podczas całego okresu zamknięcia.


Osoby idące lub wracające z kościołów w okresie pomiędzy 26 kwietnia a 2 maja nie będą musiały wysyłać żadnych sms’ów na numer 8998.


Wyraźnie widać po kolejnych łagodzeniach blokady, że rząd skapitulował i zamiast twardego lockdown wprowadza coś co trudno jest nazwać jakimikolwiek ograniczeniami. Tak naprawdę w okresie świątecznym nie będzie żadnych ograniczeń – w końcu każdy będzie mógł powiedzieć, że idzie lub wraca z kościoła.

Mamy dziwne wrażenie, że od 10 maja Cypr całkowicie otworzy się dla wszystkich a ten aktualny lockdown jest jedynie daniem czasu rządowi na wprowadzenie “zielonych” przepustek i zmuszeniem społeczeństwa do szczepień.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!