fbpx

Kolejne zamieszanie w lotach do Polski

Kilkanaście dni temu informowaliśmy Was o zmienionej siatce połączeń na trasie Polska-Cypr-Polska. Wszystko tak błyskawicznie się zmienia, że nasze informacje już nie są aktualne.

Jedna z naszych czytelniczek zwróciła naszą uwagę na to, że nie może kupić biletu z Polski na Cypr. Z Cypru do Polski bilet już kupiła, jednak w drugą stronę nie jest już tak prosto. Okazuje się bowiem, że zgodnie ze stanem na dzień dzisiejszy, WizzAir wykona jedynie osiem par lotów na trasie Warszawa – Larnaka – Warszawa. Loty powrócą 17 grudnia i zostaną ponownie zawieszone 10 stycznia. Na stałe do rozkładu wrócą dopiero 30 marca 2021 roku.

Zgodnie ze stanem na dzień dzisiejszy od 17 grudnia na stałe wracają jedynie loty na trasie Larnaka – Gdańsk – Larnaka i będą wykonywane dwa razy w tygodniu (w czwartki i niedziele). Wszystkie pozostałe trasy WizzAir (loty do Katowic, Krakowa i Wrocławia) zawiesza do końca marca.

Jak wynika natomiast z rozkładu lotów Ryanair, przewoźnik od 17 grudnia przywraca połączenie Pafos – Kraków – Pafos, a od 20 grudnia Pafos – Gdańsk – Pafos. Podobnie jak w przypadku węgierskiego przewoźnika pozostałe trasy ruszają wraz z początkiem letniego rozkładu lotów, czyli na początku kwietnia.

Przy kupnie biletów pamiętajcie jednak, że sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie i loty w każdej chwili mogą zostać odwołane.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!