Kolejne strzały do fotoradarów

Po raz kolejny ostrzelano pojazd z radarem stojący na autostradzie – nikomu nic się nie stało

Po raz kolejny ostrzelano pojazd z fotoradarem. Do incydentu doszło wczoraj, około 21:45 na autostradzie Rizoelia – Ayia Napa między Pyla i Xylotymbou.

Jak zeznał pracownik firmy, w pewnym momencie do pojazdu podjechał motocykl z kierunku którego oddano dwa strzały – jeden trafił w pojazd. Jak powiedział operator kamer, motocyklem poruszały się dwie osoby w kaskach a pojazd nie posiadał tablic rejestracyjnych.

Policja udała się na miejsce zdarzenia i przeprowadziła badania, które wykazały, że uszkodzenia zostały spowodowane strzałami z karabinu myśliwskiego.


Tak jeszcze kilka dni temu wyglądał jeden z fotoradarów – zarówno obiektyw kamery jak i lampa błyskowa zostały zamalowane farbą w sprayu.


Jest to kolejny przypadek ostrzelania pojazdu z fotoradarem w ciągu kilku ostatnich dni – w poprzednim rannych zostało dwóch pracowników firmy.

Pomimo wysiłków policji jak na razie nie udało się ustalić sprawców poprzedniego zdarzenia, policja zapewnia że robi wszystko aby zidentyfikować także wczorajszych sprawców.

Policja zapowiedziała spotkanie z firmą zajmującą się fotoradarami w celu ustalenia procedur bezpieczeństwa na przyszłość.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading