fbpx

Kolejne roczniki mogą zapisać się na szczepienia

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, dziś portal szczepień będzie czynny dla osób w wieku 27 i 28 lat, natomiast jutro na szczepienia będą mogły zarejestrować się osoby w wieku 25 i 26 lat.

Portal szczepień będzie czynny codziennie w godzinach 7:30 – 20:00.

Niestety, nadal nie ma informacji na temat powtarzania roczników – ministerstwo nie zdecydowało jeszcze kiedy ponownie będą mogły zapisać się na szczepienia osoby 60+ oraz 50+.


Zarejestrować na szczepienia mogą się jedynie osoby z wskazanych przez ministerstwo grup – nie ma możliwości rejestracji innych osób.


W celu dokonania rejestracji do szczepień należy wejść na stronę główną GESY gdzie znajduje się bezpośredni dostęp do portalu szczepień (klikając opcję „Portal szczepień”). Następnie należy wpisać nazwę użytkownika i kod, którego już używają do logowania się na swoje konto osobiste w systemie.

Po wejściu na Portal użytkownicy są informowani o Ośrodkach Szczepień i szczepionce, którą otrzymują – po zaakceptowaniu warunków przystępują do umówienia wizyty.


Przypominamy, że zaszczepić się można także u niektórych lekarzy pierwszego kontaktu.

W przypadku osób, które “przegapiły” swój termin rejestracji, ministerstwo zapowiedziało, że dostęp dla poszczególnych grup wiekowych będzie powtarzany.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!