Kod rabatowy na karmę dla zwierząt

Foodfor.pet to nowy sklep internetowy na Cyprze oferujący wysokiej jakości karmę dla psów i kotów.

Nie jest to typowy sklep z dużą ilością marek, skupia się wyłącznie na kilku, które mają bardzo wysoką jakość składników. Większość z nich produkowana jest w Polsce.

W kolejnych miesiącach regularnie będzie poszerzać swoją ofertę o kolejne marki z półki premium oraz produkty dla ptaków i małych gryzoni.

Warto zwrócić uwagę na pewno na cenę, która w stosunku do jakość karmy jest niższa, niż większość karm oferowanych w stacjonarnych sklepach mających gorszą jakości.

Mało kto z nas zawraca uwagę na etykiety ze składami, a jest to ważny element, jeżeli zależy nam na zdrowiu naszych psów czy kotów.

Foodfor.pet stawia na edukację oraz wysoką jakość produktów. Już w krótce planujemy organizację wspólnych imprez, których bohaterami będą nasi czworonożni przyjaciele. Wspólne spacery, porady ekspertów i wiele dodatkowych atrakcji.

Dla naszych czytelników, www.foodfor.pet przygotował specjalny 10% kod rabatowy.

Po wpisaniu przy płatności kodu: cypr24, automatycznie otrzymacie zniżkę.

Jeżeli dokonacie zakupów powyżej €30 i złożycie zamówienie do 12:30, zostanie ono dostarczone w Limassol tego samego dnia, za darmo pod wskazany adres.

Obecnie zamówienia do innych miast dostarczane są za pośrednictwem kurierów. Istniej jednak możliwość zamówień grupowych do konkretnych miast, wówczas będą dostarczane za darmo.

Jeżeli macie dodatkowe pytania, bez problemu możecie dzwonić 97 809797 odbierze Konrad lub pisać na maila contact@foodfor.pet lub na Messengera, WhatsApp.

Obsługa w języku polskim, bo nie wspomnieliśmy wcześniej, że właścicielami sklepu są Polacy.

W kolejnych artykułach, skupimy się na licznych poradach dotyczących żywienia i pielęgnacji naszych czworonogów.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading