fbpx

Za tydzień Dzień Kobiet

Za tydzień Międzynarodowy Dzień Kobiet. Część z Was powie zapewne, że to komunistyczne święto – może i coś w tym jest. W końcu święto to zostało zapoczątkowane w 1910 roku przez Socjalistyczną Partię Ameryki (!) po zamieszkach i starciach w Nowym Jorku.

Może jednak warto pomyśleć o drugich połówkach i tego dnia dać im kwiaty? Czemu przypominamy o tym tydzień wcześniej? No bo w końcu pamięć ludzka, a męska tym bardziej, jest ulotna a kwiaty najszybciej zamówicie przez internet. No i można ustawić datę dostawy, tak aby potem mieć to “z głowy”.

Znaleźliśmy kwiaciarnię, która sprzeda Wam kwiaty ze specjalnym rabatem za wcześniejsze zamówienie. Kwiaty możecie wysłać na Cypr (tutaj), do Polski (tutaj) jak i do każdego innego kraju na świecie (tutaj). Dodatkowo, jeśli tylko wybierzecie taką możliwość, do bukietu kwiatów firma dorzuci do Waszej przesyłki drobny upominek taki jak czekoladki, misia czy szampana!

Nie zastanawiajcie się długo – ważny jest także czas dostawy. W Polsce wynosi tylko 2 godziny, ale w innych krajach średni czas dostawy to 24 godziny. Warto więc zamówić wcześniej i mieć “z głowy”.

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!