fbpx

Kiedy z Cypru polecimy do Polski?

Jak już wczoraj informowaliśmy, powstał specjalny komitet ds. ponownego uruchomienia komunikacji lotniczej. Cypryjskie media twierdzą, że lista państw, z którymi Cypr w najbliższym czasie uruchomi połączenia lotnicze jest bardzo krótka – znajdują się na niej między innymi kraje skandynawskie, Niemcy, Austria, Grecja i Izrael.

I niestety, ani słowa o Polsce.

Cypryjskie władze zapowiedziały, że będą wznawiały kolejno połączenia z krajami w których istnieje minimalna ilość nowych zakażeń. Niestety, w Polsce tylko dziś potwierdzono 340 nowych zakażeń. Trudno więc przypuszczać, że na tej krótkiej liście znajdzie się nasz kraj. Zresztą polski rząd jak na razie nawet nie sygnalizuje kiedy ponownie zezwoli na ruch lotniczy.

Portale, które zajmują się informacjami związanymi z ruchem lotniczym coraz częściej potwierdzają nasze informacje, że Polskie Linie Lotnicze LOT wznowią połączenia krajowe w połowie czerwca a część międzynarodowych dopiero w lipcu i sierpniu. Tanie linie lotnicze także zapowiadają stopniowe wznawianie połączeń lotniczych – na ogłoszonych listach wciąż brak polskich miast.

Niebawem może się okazać, że aby dostać się do Polski będziemy musieli dolecieć do Wiednia czy Berlina a potem pociągiem, autobusem czy samochodem prywatnym dojechać do polskich miast…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!