Kiedy należy wysłać sms o treści 8?

Cypryjski rząd wyjaśnił, w jakim przypadku powinniśmy wysłać sms’a o treści 8 na numer 8998.

Jak zapewne już doskonale wiecie, wyjście z domu jest możliwe jedynie dwa razy dziennie po wysłaniu sms’a z odpowiednią cyfrą (pisaliśmy o tym tutaj) na numer 8998.

Cypryjski rząd wyjaśnił, że należy wysłać sms’a o treści 8 z powodu:

  • przemieszczania się rodziców rozwiedzionych lub w separacji do bezproblemowej komunikacji i kontaktu rodziców i dzieci, 
  • przemieszczanie się w przypadku leczenia dla osób niepełnosprawnych lub z chorobami przewlekłymi wraz z ich towarzyszem.
  • przemieszczanie się sportowców do i z obozu.
  • transfer do i z lotnisk w Larnace i Pafos w celu przewozu osób, za okazaniem dowodu (biletu) potwierdzającego dzień i godzinę przylotu / wylotu.
  • transfer rolników i hodowców, pod warunkiem okazania formularza hektarowego i dopłaty kapitałowej z KOAP lub w przypadku braku odpowiedniego zaświadczenia z Powiatowego Urzędu Rolniczego.
  • transfer osób do schronisk dla zwierząt w celu opieki nad zwierzętami lub do karmienia bezpańskich zwierząt, pod warunkiem przedstawienia zaświadczenia poświadczonego przez uznaną organizację ds. dobrostanu zwierząt i odpowiedniego dowodu powiadomienia służb weterynaryjnych.

Podczas podróży należy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport do celów identyfikacyjnych w przypadku kontroli przez właściwe organy.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!