SeoHost.pl

Kiedy dzieciom się nudzi…

Z nudów, dzieci potrafią zrobić wszystko – tym razem podpaliły skuter i samochód…

Dwóch nieletnich, w wieku 12 i 15 lat, przyznało się do udziału w podpaleniu w którym motorower został całkowicie zniszczony, a samochód uszkodzony. Do incydentu doszło 5 czerwca wieczorem w Larnace.

W pisemnym komunikacie Biura Komunikacji Komendy Głównej Policji podano, że „około godziny 19.20 w niedzielę 5 czerwca Policja otrzymała informację o pożarze pojazdu, który stał zaparkowany na parterze bloku mieszkalnego w Larnace”.

Na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej, którzy zdołali ugasić pożar. Całkowitemu zniszczeniu uległ motorower, natomiast uszkodzeniu uległa przednia część pojazdu, który stał obok motoroweru.

W tym samym czasie, po przybyciu na miejsce zdarzenia członków Straży Pożarnej, zauważono mały pożar, który ugaszono w koszu na ubrania, który znajdował się w pobliżu budynku mieszkalnego.

Zgodnie z zapowiedzią „przeprowadzone śledztwo wykazało, że w incydencie brały udział dzieci w wieku 12 i 15 lat. Obie osoby zostały wezwane w środę do Komendy Policji w Larnace, gdzie zgodnie z przepisami ustawy o dzieciach zostały przesłuchane w obecności ich opiekunów i prawników, gdzie przyznały się do udziału w sprawie.

W Polsce znana jest taka oto piosenka:

W czasie deszczu dzieci się nudzą, To ogólnie znana rzecz. Choć mniej trudzą się i mnij brudzą się, Ale strasznie nudzą się w deszcz …

Widać na Cyprze, dzieci się nudzą nawet gdy deszcz nie pada.

Ciekawe co o wszystkim sądzą ich rodzice…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!