Kiedy będzie można organizować wesela, chrzciny…

Ministerstwo zdrowia opublikowało cztery fazy środków złagodzenia dotyczących wesel i chrztów

Ministerstwo podkreśla, że wydany harmonogram jest jedynie projektem – wdrożenie go w życie jest uzależnione od aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Celem jest stopniowy restart przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa ludzi i utrzymaniu sytuacji epidemiologicznej kraju na możliwym do opanowania poziomie.


Wstępnie, organizacja imprez będzie możliwa po 17 maja 2021 roku. W każdej fazie obowiązują limity osób na metry kwadratowe – zgodnie z dekretami ministra zdrowia.


Pierwsza faza została wstępnie ustalona na okres od 17 do 31 maja – w pomieszczeniach zamkniętych będzie mogło znajdować się maksymalnie do 75 osób lub 200 osób na świeżym powietrzu – organizacja przyjęć koktajlowych jest zakazana.

Od 1 czerwca do 14 czerwca można zaplanować przyjęcia koktajlowe na świeżym powietrzu dla maksymalnie 250 osób, podczas gdy do 280 osób może zebrać się na lunch lub kolacji na świeżym powietrzu lub 150 w pomieszczeniach.

Trzecia faza, trwająca od 15 do 30 czerwca, pozwala na zebranie maksymalnie 250 osób w pomieszczeniach na zasiadany posiłek lub koktajl party na świeżym powietrzu. Maksymalnie 350 gości może uczestniczyć w lunchu lub kolacji na świeżym powietrzu, a liczba ta wzrasta do 400 w okresie od 1 lipca do 30 lipca.

Jeżeli więc planujecie większą imprezę – weźcie raczej pod uwagę okres jesienny…


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading