• Paphos 26'C 🌥

Kibicowaliśmy Polakom w Limassol

Spotkania Polaków w Limassol i ich wspólne kibicowanie stało się już cypryjską tradycją.

Po raz kolejny silna ekipa zebrała się w jednym z lokali aby wspólnie dopingować reprezentację.

Napięcie rosło z każdą chwilą. Pierwsza połowa meczu Polska – Łotwa była do zapomnienia. Składne akcje po jednej i drugiej stronie można było policzyć na palcach jednej ręki. Polacy byli faworytem spotkania na Stadionie Narodowym, ale po pierwszej części powinni prowadzić goście.

Wymęczone zwycięstwo 2:0 Polakom udało się zapewnić dopiero w ostatnim kwadransie. Komplet punktów w drugim meczu eliminacji mistrzostw Europy dały Biało-Czerwonym gole Roberta Lewandowskiego i Kamila Glika odpowiednio w 76. i 84. minucie.

Warto było się spotkać i wspólnie kibicować!