KERAMOR wsparł WOŚP na Cyprze

KERAMOR ponownie grał z cypryjskim WOŚP

Dostawca polskich produktów na Cypr, który w swoim sklepie w Limassol oferuje klientom indywidualnym wszystko co z Polski, po raz kolejny dołączył do wspólnego grania z WOŚP.

Produkty dostarczone przez KERAMOR możecie kupić praktycznie w każdym cypryjskim mieście. Dostępne są one zarówno w dużych sieciach sklepów jak i w małych lokalnych sklepikach, zobaczcie na mapie:

Bądźmy szczerzy KERAMOR dostarcza na Cypr najlepsze produkty znanych polskich marek, takich jak na przykład Mlekovita (jest wyłącznym importerem na Cyprze), Sokołów, Wedel czy Melvit. W sklepie w Limassol można kupić tylko produkty wyprodukowane w Polsce – nie ma tanich podróbek z Chin czy odpowiedników z Bułgarii czy Rumunii.

Mleko i jego przetwory, wędliny, śledzie, pierogi, przyprawy, przetwory owocowo – warzywne, przekąski czy słodycze – to nie wszystko co oferuje KERAMOR. W soboty można kupić także świeże polskie wyroby cukiernicze.

W sklepie dostępne są także podstawowe artykuły gospodarstwa domowego takie jak proszki czy kapsułki do pralek i zmywarek, papier toaletowy czy środki czystości. I oczywiście wszystko z Polski!

Sklep firmowy KERAMOR znajduje się w Limassol – dokładna mapa dojazdu znajduje się pod tym linkiem.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!