fbpx
EnglishGreekPolishRussian
  • Limassol 33'C 🌥
  • Nicosia 36'C ☼
  • Larnaca 35'C 🌥
  • Ayia Napa 32'C ☼
  • Paphos 34'C ☼
  • Limassol 33'C 🌥
  • Nicosia 36'C ☼
  • Larnaca 35'C 🌥
  • Ayia Napa 32'C ☼
  • Paphos 34'C ☼

KERAMOR dowiezie zakupy także do Pafos!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jak udało nam się ustalić, od dziś, mieszkańcy Pafos mogą także robić zamówienia w sklepie online polskiego sklepu w Limassol. Zakupy zostaną dostarczone wprost do domów klientów z tego miasta.

Otrzymywaliśmy wiele pytań od osób mieszkających w Pafos, kiedy uruchomimy dostawy do tego miasta. Od dziś postanowiliśmy raz w tygodniu dostarczać nasze produkty także do tego miasta – powiedział Marek Morasiewicz

Jak poinformowano nas w KERAMOR, sklep będzie realizował zakupy online przy zamówieniach powyżej 30€, a dowóz będzie prowadzony raz w tygodniu.

Mieszkańcy Pafos i okolic, do końca miesiąca, będą mieli realizowany dowóz zakupów przy zamówieniach powyżej 30€ całkowicie za darmo raz w tygodniu. Trudno nam w chwili obecnej powiedzieć w jaki dokładnie dzień zakupy zostaną dostarczone, gdyż wszystko uzależnione jest od ilości zamówień – wstępnie myślimy o dostawach w każdy czwartek.
Nasi pracownicy będą kontaktowali się z klientami, aby potwierdzić dokładny termin dostawy.

Przypomnijmy także, że KERAMOR dostarcza także zakupy w Limassol – w tym przypadku minimalny zakup przy dostawach do domu to 20€.

Jak zamówić online? Należy wejść na stronę KERAMOR (tutaj) i w górnym rogu strony zarejestrować się jako osoba fizyczna. Trzeba podać wszystkie swoje dane kontaktowe, łącznie z numerem telefonu i adresem email, następnie zalogować się do systemu i swobodnie zamawiać. Za zamówione produkty zapłacicie przy odbiorze kartą płatniczą.

Strona działa także w języku polskim – nie powinniście mieć więc problemów z wyszukaniem interesujących Was artykułów.

Zwróćcie także uwagę na to, że oprócz artykułów spożywczych możecie zamówić online także artykuły przemysłowe takie jak: kapsułki do prania, papier toaletowy, mydło czy nawet płyn do mycia naczyń.

Jeżeli macie problem ze znalezieniem jakiegoś produktu lub skorzystaniem ze sklepu internetowego możecie dzwonić na numer 96 36 30 74 w godzinach 10:00 do 18:00.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!