fbpx

KERAMOR dowiezie zakupy w Limassol

Jak udało nam się dowiedzieć w polskim sklepie w Limassol już dziś ruszy testowa platforma do zamówień internetowych polskiego sklepu KERAMOR.

Postanowiliśmy ulżyć w codziennych zakupach naszym klientom i uruchamiamy, testowo na razie, nasz sklep internetowy. Jest to wersja próbna naszego serwisu – więc z góry przepraszamy, jeżeli będą jakieś komplikacje z jego użytkowaniem.

powiedział Marek Morasiewicz

Platforma zakupowa rusza od dziś. Firmie zależy na tym aby zakupy dotarły do klientów jeszcze przed zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy.

Dostawy będą na razie realizowane tylko w Limassol i okolicach, jednak szefostwo firmy nie wyklucza rozszerzenia działalności sklepu na inne cypryjskie miasta – wszystko uzależnione jest od oczekiwań klientów.

Wprowadzone przez cypryjski rząd ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa spowodowały trudności w dostępie do polskich produktów, a przecież wiadome jest, że pewne dania po prostu muszą znaleźć się na świątecznych stołach

dodaje szef firmy

Przez najbliższe dwa tygodnie dostawa będzie darmowa tak aby chociaż w ten sposób ulżyć budżetom domowym, realizowane będą jednak dostawy o wartości powyżej 20€.

Jak zamówić online? Należy wejść na stronę KERAMOR (tutaj) i w górnym rogu strony zarejestrować się jako osoba fizyczna. Trzeba podać wszystkie swoje dane kontaktowe, łącznie z numerem telefonu i adresem email, następnie zalogować się do systemu i swobodnie zamawiać. Za zamówione produkty zapłacicie przy odbiorze kartą płatniczą.

Strona działa także w języku polskim – nie powinniście mieć więc problemów z wyszukaniem interesujących Was artykułów.

Zwróćcie także uwagę na to, że oprócz artykułów spożywczych możecie zamówić online także artykuły przemysłowe takie jak: kapsułki do prania, papier toaletowy, mydło czy nawet płyn do mycia naczyń.

Jeżeli macie problem ze znalezieniem jakiegoś produktu lub skorzystaniem ze sklepu internetowego możecie dzwonić na numer 96 36 30 74 w godzinach 8:00 do 18:30.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!