fbpx

KERAMOR dostarczy towary także do Nikozji, Larnaki i Agia Napy!

Jak udało nam się ustalić, KERAMOR podjął decyzję o rozpoczęciu dostaw swoich produktów do wszystkich miast na Cyprze! Od dziś wszystkie towary dostępne w sklepie w Limassol można zamawiać z dostawą wprost do domu – bez znaczenia jest gdzie mieszkacie!

Zapytaliśmy Marka Morasiewicza skąd ta nagła zmiana polityki firmy, gdyż do tej pory dostawy były realizowane jedynie w Limassol i Pafos.

Decyzja została podjęta w związku z zakazem wjazdu do Limassol. Otrzymywaliśmy wiele sygnałów od naszych stałych klientów z Nikozji czy Larnaki, że teraz, przed świętami, nie mogą zrobić zakupów w naszym sklepie. Postanowiliśmy dowieźć im nasze towary wprost do domu.

Kolejną wprowadzoną zmianą jest wprowadzenie, oprócz zamówień przez internet, także zamówień telefonicznych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz system przyjmowania zamówień internetowych nie jest doskonały, dlatego też postanowiliśmy, że klienci będą mogli złożyć zamówienie telefonicznie.
Oddelegowany został pracownik do przyjmowania zamówień przez telefon (czynny w godzinach od 10:00 do 20:00). Jego zadaniem jest doradzenie klientom oraz przyjęcie zamówienia.

Aby złożyć zamówienie można to zrobić internetowo (www.keramor.com.cy) lub zadzwonić pod numer:

963 63 074

Koszt dostawy w Nikozji, Larnace i Agia Napie to 5€, natomiast dostawa w Pafos i Limassol jest bezpłatna. Dostawy we wszystkich miastach realizowane są raz w tygodniu. Za otrzymane produkty zapłacić można kartą płatniczą przy odbiorze.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!