fbpx

Każdy może zapisać się na szczepienie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Portal szczepień jest otwarty dla wszystkich grup wiekowych i pozostanie otwarty do czasu wyczerpania wszystkich dostępnych spotkań, które będą dostępne w celu szczepienia, w centrach szczepień działających na całym Cyprze.

Według rzecznika prasowego Ministerstwa Zdrowia, Margarity Kyriakou, portal pozostanie otwarty dla wszystkich osób w wieku 18 lat i więcej, do wyczerpania terminów. Ministerstwo Zdrowia będzie na bieżąco dodawać wizyty w regularnych odstępach czasu, z dostępnymi szczepionkami, które będą dostarczane na Cypr..

Na Cyprze do 12 czerwca 59,3% populacji, którą można zaszczepić, otrzymało pierwszą dawkę a 40% ukończyło schemat szczepień po otrzymaniu szczepionki jednodawkowej firmy Johnson & Johnson lub po otrzymaniu obu dawek szczepionek AstraZeneca, Moderna i Pfizer/BioNTech.


Przypominamy, że równolegle ze szczepieniami w Centrach Szczepień podawanie szczepionki AstraZeneca jest kontynuowane w klinikach lekarzy pierwszego kontaktu, którzy wyrazili zainteresowanie, dla wszystkich w wieku powyżej 20. lat.


W celu dokonania rejestracji do szczepień należy wejść na stronę główną GESY gdzie znajduje się bezpośredni dostęp do portalu szczepień (klikając opcję „Portal szczepień”). Następnie należy wpisać nazwę użytkownika i kod, którego już używają do logowania się na swoje konto osobiste w systemie.

Po wejściu na Portal użytkownicy są informowani o Ośrodkach Szczepień i szczepionce, którą otrzymują – po zaakceptowaniu warunków przystępują do umówienia wizyty.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!