fbpx

Powstał katalog firm – dopiszcie się!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Codziennie otrzymujemy wiele pytań na temat firm, w których można “dogadać” się po polsku – postanowiliśmy stworzyć katalog firm

Praktycznie codziennie dostajemy zapytania od naszych czytelników na temat różnych firm i usług. Poszukujecie noclegów, przewodników turystycznych, wypożyczalni samochodów czy też firm księgowych.

Widząc ciągłe zapotrzebowanie w tej sprawie, postanowiliśmy stworzyć katalog firm, gdzie każda uprawniona osoba będzie mogła dopisać swoją ofertę.


Katalog firm znajdziecie na stronie www.cypr24.com.cy


Każdy kto prowadzi jakąkolwiek działalność gospodarczą na Cyprze, może dopisać się do katalogu. Z całą pewnością ułatwi to znalezienie Waszej firmy w gąszczu podobnych na Cyprze. Wpisanie na listę firm jest całkowicie bezpłatne, wzorując się jednak na innych tego typu portalach wprowadziliśmy możliwość płatnego wyróżnienia firmy.

W związku z tym, iż nasz katalog dopiero startuje postanowiliśmy uruchomić specjalny kod rabatowy dla nowych użytkowników chcących wyróżnić swoją firmę. Wystarczy wpisać do katalogu swoją firmę z opcją wyróżnienia (plany premium oraz standard) i w momencie dokonywania płatności wpisać kod rabatowy o treści cypr24 – automatycznie wartość koszyka zmniejszy się o 25%. Kupon rabatowy jest ważny do końca miesiąca.

Zapraszamy do wpisywania się do naszego katalogu.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!