Last minute na północy

Czemu na Cyprze Północnym urlop jest tańszy? Trudno nam jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć. Być może jest to związane ze słabym kursem tamtejszej waluty? Faktem jest, że jest jednak taniej. Jeśli więc szukacie urlopu last minute na Cyprze Północnym, zobaczcie co proponują touroperatorzy (wybraliśmy najtańsze oferty last minute).

7 lub 14 dniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu Riverse Garden Resort. Jest to rozległy kompleks wypoczynkowy położony, w malowniczym, egzotycznym ogrodzie, w niewielkiej miejscowości Alsancak – ok. 11 km od centrum Kyrenii (2 razy dziennie kursuje płatny bus hotelowy). Koszt wczasów z wyżywieniem All Inclusive oczywiście z wliczonym przelotem z Polski to:

  • 7 dni 2369 zł od osoby – zobacz szczegóły tutaj >>>
  • 14 dni 3634 zł od osoby – zobacz szczegóły tutaj >>>

7 lub 14 dniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu Sempati Hotel w Lapta – Lapithos. Hotel położony jest 150 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Koszt wczasów na zasadach BB (bed & breakfast) czyli z wliczonym śniadaniem i oczywiście z przelotem z Polski to:

  • 7 dni 1849 zł od osoby – zobacz szczegóły tutaj >>>
  • 14 dni 2779 zł od osoby – zobacz szczegóły tutaj >>>

Oczywiście możliwości jest dużo więcej. Dostępne są zarówno 7 jak i 14 dniowe pobyty.

Zobacz wszystkie oferty last minute na Cyprze tutaj >>>

Przy wyborze oferty zwróćcie uwagę na miejsce wylotu na Cypr. Touroperator oferuje wyloty z Warszawy, Katowic, ale także z Krakowa i Berlina.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading