fbpx

Karnawał w Limassol i Nikozji – będą ograniczenia w ruchu

W najbliższą niedzielę, 3 marca, zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu samochodowym w Nikozji i Limassol w związku z paradą dziecięcą.

W Limassol członkowie parady zaczną się gromadzić o godzinie 10:00 w pobliżu sygnalizacji świetlnej w Enaerios, aż do skrzyżowania przy światłach 28 October – Lorda Byrona. Parada rozpocznie się około 11:30 na skrzyżowaniu 28 October i Lorda Byrona – zakończy się na skrzyżowaniu w 28 October i Anexartisias. Zamknięte będą Anexartisias oraz 28 October od skrzyżowania z tą ulicą aż do ulicy Makariosa III.

W Nikozji natomiast parada przejdzie ulicą Kyrenias. Aleja Kyrenias od skrzyżowania z ulicą Evangelos Florakis w kierunku skrzyżowania z ulicą Karawas będzie zamknięta w godzinach od 9:00 do 18:00. Wszystkie drogi prostopadłe do Kyrenias również zostaną zamknięte.

Jak poinformowali organizatorzy ulice pozostaną zamknięte tak długo jak to będzie konieczne a samochody zostaną skierowane na trasy objazdowe. Mogą wystąpić znaczne opóźnienia w kursowaniu autobusów – zostaną one skierowane na trasy objazdowe lub w niektórych wypadkach niektóre kursy mogą zostać anulowane.

Jeżeli więc musicie dojechać do pracy lub skorzystać z komunikacji miejskiej weźcie pod uwagę opóźnienia w jej kursowaniu.

[bar group=”813″]


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!