SeoHost.pl

Kara to natychmiastowa deportacja!

Osoby zaangażowane w starcia w ośrodku dla uchodźców zostaną natychmiast deportowane – zapowiedział minister spraw wewnętrznych

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych planuje deportować osoby ubiegające się o azyl biorące udział w niedawnych starciach w przepełnionym ośrodku recepcyjnym w Pournara. Policja nadal szuka pięciu podżegaczy w piątkowych starciach.

Przemawiając po wizycie na miejscu w sobotę, minister spraw wewnętrznych Nicos Nouris powiedział, że podejmowane są wysiłki w celu zidentyfikowania osób zaangażowanych w walki, aby można było ich deportować.

Zdjęcia 160 osób przebywających w obozie przekazano policji, która za pomocą materiałów z monitoringu sprawdzi, czy byli oni zamieszani w zajścia. Ktokolwiek zostanie zidentyfikowany, zostanie aresztowany i rozpocznie się proces ich natychmiastowej deportacji.

Należy wysłać wiadomość do tych, którzy powodują te problemy, ponieważ pod żadnym pozorem nie mogą być u nas gośćmi.

Jak powiedział Nouris, bójka, która wybuchła w piątek o 11 rano, była sporem między Nigeryjczykami a Kongijczykami o to, czyja kolej na ładowanie ich telefonów komórkowych.

Nouris, który spotkał się z kierownikiem obozu, powiedział, że 15 namiotów spalonych przez ogień zostanie odrestaurowanych.

Minister, który spotkał się również z lokalnymi władzami, zwrócił uwagę na potrzebę intensyfikacji ochrony i patroli policji w okolicy. Powiedział, że zostaną podjęte starania, aby przyspieszyć ukończenie nowego ogrodzenia.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!