fbpx

KAPNOS i IntercityBus tną rozkłady jazdy

Zapoznajcie się z nowym rozkładem jazdy KAPNOS (na lotniska) i IntercityBus (międzymiastowe)

Każdego roku zmianie ulega rozkład jazdy autobusów międzymiastowych, jednak ograniczenie połączeń do jednego dziennie w dni robocze uważamy za przesadę. KAPNOS będzie kursował z lotniska w Larnace do Paralimni tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku) tylko o godzinie 11:30 (wyjazd z Paralimni o 10:00). Nowy rozkład jazdy wszedł w życie 30 listopada.

Należy przypomnieć, że już miesiąc temu ograniczono także połączenia Nikozji z Pafos co przy nowych połączeniach lotniczych z tego lotniska wydaje się niezrozumiałe.

Rozkład jazdy KAPNOS znajdziecie tutaj >>>

Intercity, czyli cypryjska komunikacja międzymiastowa także opublikowała nowe rozkłady jazdy – także w tym wypadku widać cięcia. Część połączeń została zawieszona – nowy rozkład wchodzi w życie 2 grudnia.

Nowy rozkład jazdy Intercity znajdziecie tutaj >>>

Okazuje się więc, że koniec sezonu równa się końcowi komunikacji publicznej na Cyprze. Postawimy jednak pytanie – jak turyści, którzy chcą odwiedzić Cypr zimą mają się poruszać?

Jeżeli rząd Cypru walczy o zwiększenie zimowej turystyki to może zadbałby choć trochę o przylatujących na wyspę turystów…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!