Promocja na kabinówki!

Bądźmy szczerzy coraz częściej kupujemy bilet na lot tylko z wliczonym bagażem podręcznym – jest po prostu tańszy. Z drugiej strony już chyba wszyscy nauczyliśmy się tak pakować, aby podręczny nam wystarczył. Prościej jest gdy leci cała rodzina – kupujemy tylko jeden bagaż główny a resztę wrzucamy w podręczne. Tylko czasem jest problem – przekraczamy wymiary.

Aktualnie trwa promocja, w której bagaż podręczny kupicie za 99 zł!

Oto jedna z propozycji do WizzAir: Mała walizka z kolekcji RIM Line wykonana z poliestru. Posiada dwa kółka oraz podnóżek, utrzymujący stabilność walizki. Ponadto wysuwany uchwyt wpływający na komfort prowadzenia bagażu oraz zamek szyfrowy. Walizka spełnia wymogi bagażu podręcznego w WizzAir i ma wymiary 42x32x25 cm.

Takich propozycji jest więcej. Są różne wzory i koloru

Kup walizkę jako bagaż podręczny do WizzAir  za 99 zł tutaj >>>

A oto inna walizka spełniająca normy bagażu podręcznego m.in. w LOT, Ryanair czy EasyJet: Mała walizka marki VIP Collection z kolekcji VIP Travel 'ABC Line’. Łatwy do utrzymania w czystości materiał, z którego została wykonana – poliester, charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. Posiada dwa kółka ułatwiające prowadzenie bagażu, podnóżek zapewniający stabilność, wysuwaną rączkę na stelażu oraz elastyczny uchwyt pomocny przy przenoszeniu walizki. Dodatkowo zabezpieczenie w postaci zamka szyfrowego, uniemożliwiającego osobom niepożądanym dostęp do wnętrza. Walizka spełnia wymogi bagażu podręcznego i ma wymiary 50x38x19 cm.

Kup walizkę jako bagaż podręczny do Ryanair, LOT i eastjet za 99 zł tutaj >>>

Oczywiście takich propozycji jest mnóstwo – nie sposób wszystkich wymienić. Możecie sami zobaczyć te w cenie do 99 zł tutaj. Oczywiście także te wielkie walizki możecie kupić w promocyjnych cenach. Zobaczcie co firma ma do zaproponowania tutaj.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading