Już wkrótce dostępne będą tylko elektroniczne rachunki za wodę w Nikozji

Nie macie maila a mieszkacie w Nikozji? Musicie go jak najszybciej założyć. Czemu?

Otóż jak powiedział w publicznym radio szef wodociągów w Nikozji Nicos Zambakides już wkrótce firma ta przestanie wysyłać rachunki za wodę pocztą oszczędzając w ten sposób około pół miliona euro rocznie. Wszystkie rachunki za wodę i kanalizację mają być wysyłane tylko drogą elektroniczną.

Jest to prawdziwa rewolucja. Chociaż tak szczerze powiedziawszy nie wyobrażamy sobie wszystkich tych, którzy nie mają dostępu do komputera lub po prostu nie potrafią go obsługiwać aby nagle kupili takowy sprzęt tylko po to aby mogli zapłacić rachunek za wodę.

Niestety szef wodociągów nie wyjaśnił wątpliwości redakcji. Zaapelował jedynie aby wszyscy posiadacze internetu z Nikozji podawali swoje adresy mailowe na nowej stronie internetowej tamtejszych wodociągów http://www.wbn.org.cy/ i w ten sposób pomogli w realizacji tego planu. Oszczędności wynikające z tego planu mają zostać przeznaczone dla konsumentów. W jaki sposób – tego także nie ujawnił.

Pożyjemy, zobaczymy. Już dostajemy przecież rachunki za telefon na maila, podobnie z wyciągami bankowymi – ale to jest wciąż opcja do wyboru a nie obowiązek.

Jesteśmy ciekawi co z tego wyniknie…


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading