fbpx

Już w sobotę wypływamy na otwarcie lata!

To już ostatnia szansa na dołączenie do rejsu katamaranem. Tegoroczna wycieczka odbędzie się w najbliższą sobotę 4 lipca 2020 roku. Rejs trwa około 4 godzin i realizowany jest w Limassol. Jej organizację wspiera nie tylko nasz portal, ale także Facebook’owa grupa My na wyspie Cypr

Cena biletu za 4 godzinny (od 16:00 do 20:00) rejs to 25€ w przypadku osób dorosłych oraz 15€ dla dzieci do 12. roku życia, za darmo dzieci do lat 5. W cenę wliczone jest także jedzenie w formie przekąsek. Przekąski otrzymają jednak jedynie osoby, które zarezerwują miejsce najpóźniej do piątku do godziny 12:00.

Katamaran wypływa punktualnie o godzinie 16:00, sugerujemy więc abyście dotarli na miejsce około 15:30.:


Przypominamy, że możecie mieć problemy z zaparkowaniem samochodów (sobota) – proponujemy więc zaparkować dalej od centrum i dojechać do portu autobusem (nr 30).

Organizatorzy zapewniają, że wpuszczą na pokład także osoby, które dotrą w ostatniej chwili bez wcześniejszej rezerwacji, pod warunkiem jednak, że będą jeszcze wolne miejsca. I co ważne, osoby bez wcześniejszej rezerwacji miejsc nie będą mogły liczyć na jedzenie – te trzeba zamówić wcześniej. W tym wypadku opłatę trzeba będzie wnieść gotówką.


Przypominamy, że na pokład obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia napojów alkoholowych – te będzie można kupić w barze.


W przypadku uzyskania jakichkolwiek informacji, możecie się skontaktować z
Dawidem (96507776) lub Małgosią (99283234).

Jak co roku organizatorzy zapewniają świetną zabawę razem z DJ ROMI.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!