Już w sobotę wyjątkowy koncert

Kraków Street Band dotarł na Cypr – dzisiaj udowodnił w Pafos, że naprawdę potrafi grać!

Zespół był naprawdę bardzo zajęty – z całą pewnością nie zdążył jeszcze zobaczyć uroków wyspy.

Panowie dzień rozpoczęli od audycji na żywo w radio Rock FM w Pafos:

Zespół zagrał także przy zamku w Pafos – zobaczcie jak im poszło:


Sobotni koncert odbędzie się w przepięknie położonych jurtach – organizatorzy zapowiadają świetną zabawę, dużo jedzenia oraz piwa.

Dzięki współpracy z Mayfair Hotel udało nam się ustalić świetną promocyjną ofertę na nocleg w dniach festiwalu – zamiast jechać tuż po koncercie do domu będziecie mogli zostać i zrelaksować się w hotelu w Pafos. Nocleg (ze śniadaniem) będzie Was kosztował 80€ – istnieje możliwość dokonania rezerwacji weekendowych (piątek – niedziela) lub pojedynczej nocy (np. w sobotę po koncercie).

Rezerwacji noclegu możecie dokonać u Katarzyny Gadomskiej pod numerem telefonu +35797873156 lub mailowo sales@mayfair.com.cy. Takiej ceny nie znajdziecie na oficjalnej stronie hotelu!

Dla osób, które zdecydują się przyjechać własnym samochodem istnieje możliwość zorganizowania transportu z hotelu na miejsce koncertu (i z powrotem) – parking przy hotelu pomieści naprawdę wiele pojazdów. Koszt takiej usługi będzie ustalany indywidualnie – w zależności od ilości osób chętnych.

OktoberFirst jest zaplanowany na całą noc – dzięki noclegowi będziecie mogli spokojnie i bezpiecznie kolejnego dnia dojechać do domu.

Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na Facebooku na stronie https://fb.me/e/5JGbKdwBx


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading