fbpx

Już jutro rusza Festiwal Wina

Tegoroczny, 58. Fesiwal Wina w Limassol rozpocznie się już w najbliższy piątek i potrwa do niedzieli 8 września. Miejsce pozostaje bez zmian – jest to nadal park miejski w pobliżu ZOO. Niezmienne są także godziny trwania imprezy – początek codziennie od godziny 19:00 do 23:30.

Podobnie jak w latach ubiegłych wstęp na imprezę jest płatny. Bilety można kupić przy wejściu głównym (od ulicy 28 października) w cenie 5€ (dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat bilet będzie kosztował 3€). Wraz z biletem normalnym dostaniecie kupon zniżkowy na zakup wina z winnic ETKO, LOEL, KEO lub SODAP obniżający cenę o 20% (nie dotyczy Commandaria).

Wybieracie się na Festiwal Wina w Limassol

Loading ... Loading ...

Oczywiście jak co roku będziecie mogli spróbować wina z każdej winnicy. Będziecie musieli jednak wcześniej kupić kieliszek lub butelkę aby tam wino zostało nalane. Plastikowa butelka na wino lub kieliszek będą w cenie 1,50 € a kieliszek ze szkła w cenie 2,50 €.

Oczywiście Festiwal Wina to nie tylko wino. Każdego dnia zaplanowano inną atrakcję – występy teatrów, koncerty czy w końcu znany turystom “cypryjski wieczór” z jego główną atrakcją czyli tańcem ze szklankami na głowie. Otwarte będą także liczne stoiska i punkty gdzie będzie można spróbować prawdziwego, wiejskiego halloumi czy souvli.

Mieszkańców Limassol na imprezę dowiezie specjalna linia autobusowa, a wszyscy Ci, którzy aktualnie przebywają w Larnace, Nikozji, Pafos czy Agia Napie na miejsce dowiozą specjalne bezpłatne autobusy – ich rozkład oraz lokalizację przystanków znajdziecie tutaj.

[bar id=”29364″]


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!