fbpx

Jutro piknik – zabierzcie koce!

Już jutro spotkamy się na Pierwszym Polonijnym Pikniku Rodzinnym

Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na jutrzejsze spotkanie cypryjskiej Polonii – z naszej strony wszystko jest już przygotowane. Kucharz informuje, że karkówka już się marynuje, cukiernik przygotowuje ciasto na pączki, dziewczyny trą własnoręcznie pieczarki i ser na zapiekanki a KERAMOR przywiózł prosto z Polski niezbędne na grilla kiełbasy i kaszanki.


Trawa właśnie została skoszona – teraz będzie idealna do rozłożenia koca i rozpoczęcia piknikowania. Pamiętajcie o zabraniu własnego…


BlueNet przygotował już cały sprzęt nagłaśniający i polską muzykę na imprezę, dziewczyny są już perfekcjonistkami w malowaniu twarzy – ucierpiały na tym ich trochę więzi rodzinne (trzeba było na kimś spróbować), ale twierdzą, że było warto.

Wszyscy są zwarci i gotowi na jutrzejszą imprezę – przypominamy, że wstęp na nią jest całkowicie wolny.


Początek imprezy o 13:00, planowane zakończenie o 19:00. Pewne jest jednak to, że piknik zamieni się w imprezę i potrwa znacznie dłużej. Na miejscu dostępne będą wszelkiego rodzaju napoje, przekąski i dania z grilla. W menu znajduje się także opcja wegetariańska wegańska – nie powinniście więc zabierać jedzenia ze sobą.

Meteorolodzy przewidują, że będzie słonecznie – ma panować idealna pogoda na piknikowanie…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!