fbpx

Joanna Moro wystąpi w Pafos

Wielokrotnie była na Cyprze prywatnie – teraz zaśpiewa podczas finału WOŚP

Jako aktorka dała się poznać w wielu polskich serialach, wystąpiła między innymi w M jak Miłość, Magda M., Samo życie, Na wspólnej, Na dobre i na złe czy Barwy Szczęścia. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola Anny German.

Śpiewa od lat – występowała między innymi w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz w całej Polsce podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Jest także wokalistką w programie Jaka to melodia?


W 2013 roku artystka poprowadziła Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu a w 2014 roku Joanna Moro wzięła udział w programie Taniec z Gwiazdami emitowanym przez telewizję Polsat, gdzie razem ze swoim tanecznym partnerem Rafałem Maserakiem zajęli drugie miejsce.

Joanna Moro otrzymała Wiktora Publiczności 2013 a w listopadzie 2014 otrzymała nominację do Telekamer „Tele Tygodnia” 2015 w kategorii Aktorka.

Na Cypr przyjeżdża od dawna, ale prywatnie żeby odpocząć. Zdecydowała się przyjąć nasze zaproszenie i po raz pierwszy zaśpiewa na Wyspie Afrodyty właśnie podczas finału WOŚP w Pafos.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!