fbpx

Jedziesz na lotnisko a trafiasz na pole!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Okazuje się, że nie warto do końca wierzyć wskazaniom GPS – mogą wyprowadzić w pole…

To już kolejny sygnał od naszych czytelników nieznających wyspy, zwłaszcza okolic Pafos, którzy próbują zdać wypożyczony samochód na terenie lotniska w Pafos. Okazuje się, że osoby próbujące dojechać do lotniska od strony północnej i mają w swoich telefonach ustawioną opcję “najkrótsza trasa” i “omijaj odcinki płatne” trafiają zamiast na lotnisko na pola uprawne.


Trudno powiedzieć, czy jest ostatecznie błąd w aplikacjach czy też błędne ustawienie aplikacji – pewne jest jedno coraz więcej kierowców jest zmuszonych do jazdy polami uprawnymi wokół lotniska.


Przy dojeździe do lotniska w Pafos od strony miasta lepiej korzystać z oznakowania niż z GPS.


Osoby, które kierują się na lotnisko w Pafos zamiast słuchać GPS powinny kierować się zdrowym rozsądkiem i znakami drogowymi – takie działanie zapewni, że nie spóźnicie się na samolot.

Jadąc z Pafos najprostszą drogą jest dojazd autostradą w kierunku Limassol i Nikozji – należy uważnie obserwować drogowskazy i w odpowiednim momencie z niej zjechać. W mieście jest rozmieszczonych wiele drogowskazów kierujących zarówno na autostradę jak i bezpośrednio na lotnisko – radzimy się ich właśnie trzymać.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!