fbpx
EnglishGreekPolishRussian
  • Limassol 22'C 🌥
  • Nicosia 23'C 🌥
  • Larnaca 24'C 🌥
  • Ayia Napa 24'C 🌥
  • Paphos 19'C ☁
  • Limassol 22'C 🌥
  • Nicosia 23'C 🌥
  • Larnaca 24'C 🌥
  • Ayia Napa 24'C 🌥
  • Paphos 19'C ☁

Jednak to prawda – HAARP jest na Cyprze

Wzięliśmy udział w zebraniu mieszkańców Pegei, które zorganizowała Pani Linda Leblanc, radna gminy i członek Partii Zielonych, przedstawicielki owej partii cypryjskiej w Parlamencie Europejskim.

Temat bardzo aktualny i napewno nienależący do sfery teorii spiskowych, które sugerowała pewna pani z Larnaki a z którą miałam werbalną scysję w lutym bieżącego roku.

Pani Leblanc potwierdziła moją hipotezę: tak na Cyprze są implementowane programy Solar Radiation Management i Stratosferic Aerosol Geoingineering (SAG), w bazie Akrotiri jest zainstalowany HAARP, czyli High Frequency Active Auroral Research. Program amerykański, naukowy i militarny w celu badań nad jonosferą. Jest oparty na wynalazkach Nicola Tesli i polega na bezprzewodowym przesyłaniu fal różnej częstotliwości oraz prądu. Jest to także globalny oręż, którego siła zdolna jest modyfikować pogodę, wywoływać huragany, powodzie, trzęsienia ziemi, długotrwałe susze. 

Niektórzy szanowni badacze twierdzą, że elektromagnetyczny potencjał HAARP został przewidziany do zapewnienia całkowitej dominacji USA do 2020 roku. Nie jestem tego pewna, Instalacje HAARP posiada wiele krajów, Rosja i Chiny również. Mieliśmy już dowody, że od pewnego czasu jest testowany w akcjach pogodowych na Cyprze, ulewy, gradobicie czy zniszczenie plantacji i upraw rolniczych.

W ubiegłym tygodniu ulewa, która zatopiła Limassol i Nikozję i olbrzymie czarne chmury w Pafos, z których nie spadła kropla deszczu potwierdzają selektywne stosowanie HAARP, zdjęcie satelitarne nie wykazało obecności chmur nad Cyprem.

Pani Leblanc potwierdziła nasze przypuszczenia, że stosowanie programów modyfikacji pogody nie zależy od decyzji i akceptacji rządów konkretnych państw i Parlament Europejski zdecydowanie odrzuca każdą propozycję debaty na kontrowersyjny temat geoinżynierii. 

Od kilku lat problem chemtrails i zapylania powietrza powraca na wokandę rzadu cypryjskiego, który blokuje każda próbę dialogu z partią Zielonych bez przedstawienia solidnej argumentacji. Nie ulega już wątpliwości, że testy programów geoinżynierii są domeną Rządu Światowego NWO.

O wiele łatwiej udaje się wdrażanie nowej religii CO₂, walka ze smogiem, który w większości przypadków jest rezultatem rozpylania chemicznych związków chorobotwórczych w atmosferze. Program rozpylania jest w pełni operacyjny od 60 lat, od 2009 roku znamy doskonale to zjawisko pylenia na Cyprze i zdawkowe wyjaśnienia, źe „pyłki są niewiadomego pochodzenia”.

Wystarczy spojrzeć na zasnute, zachmurzone sztucznymi chmurami niebo cypryjskie.

Skomentuj

Więcej w tym temacie: