Jak zwiedzić Cypr? Może warto kupić przwodnik?

Internet nie zawsze wygrywa z książkami

Niektórzy z Was przed przylotem na Cypr muszą dokładnie się przygotować. Nie ukrywajmy – większość robi to „internetowo” zadając setki pytań w grupach związanych z Cyprem czy na forach internetowych. Ciekawostką jest to, że co osoba to opinia i to przeważnie sprzeczna z poprzednią. A może warto wyposażyć się w jakiś przewodnik turystyczny?

Profesjonalne opisy, setki zdjęć, dokładne opisy z rysem historycznym miejsc – to właśnie możecie znaleźć w przewodnikach na temat Cypru. Szczerze powiedziawszy nie jesteśmy w stanie polecić żadnego bo każdy z nich ma swoje wady i zalety. Jedno jest pewne – ceny nie są wysokie. Dobry przewodnik kosztuje nawet 9 zł (~2€!).

Zobacz cypryjskie przewodniki tutaj >>>

Który wybrać? Wszystko zależy od Waszego budżetu. Na Allegro możecie kupić zarówno nowe jak i używane. Co ciekawe po kupieniu i „wykorzystaniu” przewodnika, no może po jego przeczytaniu i powrocie z Cypru, możecie go ponownie odsprzedać na Allegro właśnie.

Naszym zdaniem warto zainwestować te kilka złotych w tego typu książki – będziecie mieli co wspominać. Warto przy zakupie zwrócić uwagę na rok wydania – część informacji może być po prostu nieaktualna. Życie na Cyprze tak szybko się zmienia, że nawet internet za nim nie nadąża.

Zobacz cypryjskie przewodniki tutaj >>>

Gdy poczytacie sobie fora internetowe i opinie na temat Cypru z pewnością odkryjecie, że coś co kosztowało kiedyś kilka euro teraz będzie kosztować kilkanaście, że polecany przez autora tekstu środek transportu (na przykład autobus) już nie kursuje a na jego miejsce powstała cała ich sieć – doskonałym przykładem niech będą połączenia autobusowe z cypryjskich lotnisk.

Warto kupić? Tak, ale pamiętajcie o tym, aby zapytać na Facebooku czy dalej jest tak jak oni napisali…

 


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!