fbpx

Jak znaleźć tańsze noclegi na Cyprze?

Zamiast płacić krocie za hotel – wynajmijcie mieszkanie na urlop!

Mamy dla Was świetną alternatywę dla hotelu. W końcu nie zawsze stać całą rodzinę na to aby wynająć pokoje hotelowe na wakacyjny pobyt na Cyprze.

Firma Cosamundo proponuje wynajem całych mieszkań i apartamentów na obszarze całego świata – w tym na Cyprze. Dostępnych jest bardzo wiele lokalizacji zarówno tych w większych miastach jak i w małych miasteczkach, zarówno na południu jak i północy Cypru.

Ceny są bardzo różne. Sami możecie to sprawdzić tutaj. Co ciekawe przyjeżdżając całą rodziną nie musicie płacić za każdą osobę – płacicie po prostu za wynajem mieszkania.

Wielkość mieszkań jest bardzo zróżnicowana – na Cyprze jest ich dostępne ponad 400. Dostępne są zarówno mieszkania typu studio (taka polska “kawalerka”) jak i wielkie apartamenty. Wszystkie mieszkania są wyposażone w większość udogodnień potrzebnych do wypoczynku. Znajdują się tam zarówno ręczniki, pościel, lodówka, klimatyzacja i bezprzewodowy internet. Przy każdym mieszkaniu znajduje się opis jego dokładnego wyposażenia (przykładową ramkę zamieściliśmy na grafice). Podobnie jest z cenami. Można wynająć mieszkanie już za 20€ za dobę, ale są także takie po 150€ za dobę.

Jeżeli więc, Wasz wakacyjny budżet jest ograniczony sprawdźcie możliwość wynajmu tego typu mieszkania. Naszym zdaniem warto.

Po kliknięciu tutaj otworzy Wam się strona z dostępnymi ofertami – zapoznajcie się z nimi (dostępna ona jest w języku polskim).


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!