fbpx

Jak teraz wysłać paczkę do Polski (z Polski)

W mailach i wiadomościach do nas pytacie o działalność poczty na Cyprze. Zarówno poczta na Cyprze jak i w Polsce zawiesiła przyjmowanie paczek międzynarodowych – związane jest to z zawieszeniem lotów pomiędzy obydwoma krajami.

Skontaktowaliśmy się z firmą “GlobKurier“, która zajmuje się przesyłkami kurierskimi o ceny i możliwości nadania przesyłek w ten właśnie sposób. Szczerze powiedziawszy odpowiedź nas nieco zaskoczyła – przesyłki na Cypr z Polski i z Cypru do Polski są normalnie przyjmowane i realizowane. Jak wiadomo lotnicze przesyłki kurierskie są nadal realizowane – są one jednak bardzo drogie.

Tu nadasz przesyłkę z Polski na Cypr >>>

Okazuje się, że firma dostarcza nie tylko drogie przesyłki lotnicze, ale także dużo tańsze paczki drogą … lądową. Musieliśmy dopytać, bo coś nam się nie zgadzało – w jaki sposób można dostarczyć drogą lądową przesyłkę na Cypr?

GlobKurier wyjaśnił, że część trasy przesyłki realizowana jest promem. Przesyłka dostarczana jest wtedy dłużej (6-8 dni) ale dociera do adresata bez problemu.

Tu nadasz przesyłkę z Cypru do Polski >>>

Dzięki takiemu rozwiązaniu, paczka do 10 kg z Polski na Cypr kosztuje około 140 zł, natomiast w drugą stronę około 350 zł. Ostateczna cena jest uzależniona od rozmiarów przesyłki.

Jeśli więc chcecie, lub musicie nadać przesyłkę – skorzystajcie z usług GlobKuriera. Co ważne – nie musicie nigdzie chodzić, jeździć po mieście i szukać punktu nadawczego – kurier przyjedzie do Was do domu i odbierze przesyłkę. Płatności dokonacie przez internet – nie musicie zatem biegać do bankomatu aby wypłacać pieniądze.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!