Jak samemu wyszukać loty, transfery, noclegi i cieszyć się cypryjskim słońcem? A może last minute?

Można oczywiście skorzystać z All Inclusive, ale nie wszyscy lubią siedzieć tylko w hotelu.

Nie każdy marzy o tym, aby mieć zaplanowane przez biuro podróży wakacje. Owszem, niektórzy tak mają – dla nich też znajdą się tanie oferty All Inclusive w dużych biurach podróży. Teoretycznie last minute powinno być najtańsze.

Najtańsze będą ofert BB (nocleg i śniadanie). Udało nam się znaleźć odpoczynek w tej formule już za 1014 zł za tydzień od osoby (zobaczcie tutaj), all inclusive u tego samego operatora jest ciut droższe i 7. dniowy pobyt w Pafos kosztuje 1399 zł za osobę (zobaczcie tutaj).

Zobacz wszystkie ofert last minute na Cyprze tutaj >>>

Niektórzy z Was nie chcą jednak uczestniczyć w zorganizowanych wyjazdach. Wtedy najlepiej samemu wyszukać bilety. Można to zrobić u tradycyjnych przewoźników lub u tych co organizują przeloty czarterowe:

Zobacz jak wyszukać połączenia lotnicze tutaj >>>

Zobacz jak wyszukać bilety na czarter tutaj >>>

Obydwa rozwiązania są dobre. Faktem jest, że bilety czarterowe last minute są najlepsze, gdyż można kupić je po prostu za grosze. Tylko co dalej. Należy zorganizować sobie transport do hotelu. W tym wypadku proponujemy platformę Rideways – to z niej właśnie korzystają tanie linie lotnicze przy proponowaniu Wam transferów.

Zobacz transfery lotniskowe tutaj >>>

Największy problem pojawia się wtedy gdy trzeba wyszukać tanie noclegi. Możecie skorzystać albo z wyszukiwarek hoteli albo z prywatnych apartamentów lub mieszkań. W tym pierwszym wypadku polecamy Wam wyszukiwarkę noclegów TripAdvisor. Szczerze powiedziawszy jest trochę niedoceniana przez użytkowników, być może dlatego, że nie reklamuje się tak agresywnie jak inne tego typu porównywarek cen.

Zobacz noclegi w hotelach tutaj >>>

Jeżeli natomiast szukacie noclegu bardziej kameralnego proponujemy Wam skorzystanie z wyszukiwarki mieszkań i apartamentów Casamundo. W tej wyszukiwarce znajdują się wszystkie apartamenty, domu i mieszkania dostępne do wynajęcia na Cyprze. Casamundo wyszukuje także noclegi w innych popularnych serwisach jak np. Airbnb czy Booking Apartaments.

Zobacz noclegi w apartamentach i mieszkaniach tutaj >>>

A gdzie zostawić swój samochód w Polsce? Proponujemy Wam skorzystanie z usług skypark24. Podpowiemy Wam, że jeśli w miejscu na kod promocyjny wpiszecie cypr24 dostaniecie dodatkowe 10% rabatu…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!