Jak podróżować?

Niestety, WizzAir nas nie rozpieszcza rozkładem lotów. Lot z Larnaki do Warszawy przylatuje grubo po północy a ten z Katowic odlatuje wcześnie rano. Zapewne Wy także często stajecie przed dylematem co robić w środku nocy w Warszawie. No dobra, część z Was ma zapewne nocne autobusy czy pociągi aby kontynuować podróż, ale większość zapewne jedzie na dworzec (niestety w nocy niektóre są zamykane, np. PKS Warszawa Zachodnia) i czeka do rana na pierwszy autobus. Dojeżdżacie do domu wykończeni i jedyne o czym marzycie to położyć się spać. A przecież nie tak miała zapewne wyglądać Wasza podróż do Polski.

My proponujemy inne wyjście – zostańcie na noc w Warszawie! Dzięki temu linkowi będziecie mogli zarezerwować nocleg nawet 75% taniej! Prześpicie się, zjecie śniadanie i wyruszycie w dalszą podróż. Nie martwcie się cenami. Hotele w pobliżu lotniska można znaleźć już za 119 zł z wliczonym śniadaniem za dwie osoby. To przecież nie majątek, a do domu dojedziecie wypoczęci i zrelaksowani.

070113 Warszawa Image Banner 728 x 90

Mamy dla Was także ofertę dotyczącą Katowic. Zamiast jechać całą na lotnisko przyjedźcie koło południa dzień wcześniej i zrelaksujcie się w hotelu – podróż na Cypr nie będzie dla Was tak bardzo męcząca. W tym śląskim mieście także możecie zarezerwować nocleg z 75% rabatem, a nocleg będzie Was kosztował od 90 zł. Po co się męczyć. Dojedziecie na Cypr wyspani i zreaksowani.

070113 Katowice Image Banner 468 x 60

Uważamy, że nasza oferta jest rozsądna i powinniście ją przemyśleć. Wolicie chyba spędzić te prawie 4 godziny (plus 2. bo trzeba być wcześniej na lotnisku) zrelaksowanymi i swój urlop rozpocząć nie od spania w łóżku, ale od tego co planowaliście.Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading