Gratulacje dla IPA Divers Cyprus!

Zaprzyjaźnione z nami Centrum Nurkowe IPA DIVERS może pochwalić się niemałym osiągnięciem – oficjalnie jest pięciogwiazdkowym centrum nurkowym na Cyprze!

Firma jest autoryzowanym przez PADI polsko – brytyjskim centrum nurkowym na Cyprze, prowadzącym działalność pod nadzorem PADI IDC Staff Instruktora. Proponuje uczciwe i bezpieczne nurkowania rekreacyjne dla początkujących i zaawansowanych nurków w południowo – wschodniej części Cypru. IPA DIVERS CYPRUS, to nie przedsięwzięcie wyłącznie biznesowe.

Celem IPA DIVERS jest promowanie bezpiecznego i przyjemnego nurkowania w Morzu Śródziemnym oraz zapewnienie profesjonalnego szkolenia w zakresie nurkowym na różnych poziomach doskonalenia. Firma działa z miłością i pasją, oferuje podwodne wycieczki na lokalnych nurkowiskach południowo-wschodniego wybrzeża Cypru z całym bogactwem jego flory, fauny, podwodnych wraków i jaskiń.

Gratulujemy!

A Wam drodzy czytelnicy radzimy rozpoczęcie przygody z nurkowaniem. Zajrzyjcie na polską stronę firmy: http://www.ipadivers.com lub na Facebooka https://www.facebook.com/ipadivers i rozpocznijcie swoją przygodę z nurkowaniem.

Pamiętajcie, dogadacie się po polsku!


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading