Ile kosztuje All Inclusive last minute na Cyprze?

Jeżeli właśnie przed chwilą dowiedziałeś się, że dostałeś urlop i zaczynasz poszukiwanie wczasów na Cyprze – ten tekst jest właśnie dla Ciebie.

All Inclusive – czyli wszystko wliczone (lub prawie wszystko), last minute – czyli w ostatniej chwili – takie właśnie określenia można spotkać podczas poszukiwania ofert wypoczynku.

Postanowiliśmy więc przeszukać oferty różnych firm i znaleźć te, które w chwili obecnej są najkorzystniejsze.

Oczywiście są to oferty biur podróży. Trudno jednoznacznie powiedzieć czy są one tańsze czy też droższe od wyjazdu, który „sklecimy” sobie sami. Jedno jest pewne – jeżeli kupimy taką właśnie wycieczkę nie musimy się o nic martwić – zadba o nas biuro podróży.

Naszym zadaniem jest po prostu dotrzeć na czas do samolotu – firmy gwarantują organizację całego naszego pobytu począwszy od transferu do hotelu z lotniska na Cyprze. Nawet jeżeli samolot powrotny się spóźni lub lot zostanie odwołany (co teraz często się zdarza) dodatkowy pobyt zostanie zorganizowany całkowicie bezpłatnie.

Jedną z najtańszych na chwilę obecną ofert jest 7. dniowy pobyt w Riverside Garden Resort na północy:

Więcej szczegółów na temat tej, konkretnej oferty znajdziecie na tej stronie internetowej tutaj. Wylot na wakacje w tej cenie, biuro podróży zorganizowało z Warszawy, Katowic oraz Wrocławia.

Z kolei na południowym Cyprze, jedną z najtańszych, 7. dniowych ofert jest pobyt w ośrodku Paphiessa w Pafos. W tym przypadku wyloty organizowane są z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia i Gdańska a także Kowna i Berlina – każdy znajdzie najbliższe domu lotnisko (szczegóły ofert znajdują się tutaj):

Jeżeli więc chcecie odpocząć i mieć gwarancję pogody – nie powinniście nawet czekać i zamawiać urlopy.

Wszystkie ośrodki gwarantują nie tylko pełne posiłki (z alkoholem) ale niektóre z nich także wiele innych wliczonych w cenę atrakcji.

Ustawiliśmy specjalny, skrócony link (sprawdźcie tutaj) dzięki któremu zostaniecie przeniesieni wprost na „cypryjską” stronę ofert – wszystkie oferty są poukładane od najtańszych do najdroższych.

Nie ma więc na co czekać – za taką cenę nie wypoczniecie tak w Polsce – po pierwsze nie ma tam gwarancji pogody, a po drugie ceny nad polskim morze są dużo wyższe niż na Cyprze.

Oczywiście możliwe jest w wykupienie w Polsce wczasów last minute, ale o All Inclusive można jedynie pomarzyć…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading