Jak wyszukać idealny nocleg?

Przed każdym wyjazdem zastanawiacie się zapewne w jaki sposób wyszukać idealny nocleg i przy okazji nie dać zrobić się w konia. Ilość stron internetowych oferujących noclegi jest olbrzymia, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że jeden i ten sam pokój w hotelu może mieć zupełnie różne ceny. Czym to jest spowodowane?

Podobnie jak w przypadku dużych pośredników lotniczych, tak samo w przypadku hoteli cena pokoju jest zależna od ilości sprzedanych miejsc. Oto przykład:

Jak widzicie, w zależności od tego z jakiej wyszukiwarki skorzystacie cena pobytu będzie się różniła. W tym wypadku różnica w cenie to aż 43%! Najtańszy pokój znajdziecie na hotels.com i booking.com, ale nie jest tak zawsze. Zobaczcie inną grafikę:

W tym przypadku najtańsza jest inna wyszukiwarka – amoma.com. I jak znaleźć ten najtańszy? Przeszukiwać wszystkie strony internetowe? To zajęłoby lata (tak lata!) gdyż stron oferujących noclegi jest prawie tysiąc.

Proponujemy skorzystajcie z multiwyszukiwarki Trivago. Jak to zrobić? Wejdźcie na stronę www.trivago.pl i wpiszcie kierunek podróży:

Proste? Sprawdźcie sami. Zobaczcie zresztą filmik gdzie Paweł wytłumaczy Wam krok po kroku jak to zrobić:

 

Mamy nadzieję, że znajdziecie idealny nocleg w idealnej cenie…
Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!