fbpx

I Ty możesz zostać informatorem policji!

Policja liczy na pomoc sąsiadów, którzy doniosą o nieprzestrzeganiu środków bezpieczeństwa

W cypryjskich mediach pojawiły się apele funkcjonariuszy o informacje na temat nieprzestrzegania środków bezpieczeństwa związanych z ograniczeniami w czasie Sylwestra.

Jeśli i kiedy otrzymamy informację, że w domu doszło do oczywistego naruszenia nałożonych środków, będziemy postępować tak, jak robiliśmy to w ostatnich dniach – powiedział Philenews rzecznik policji Christos Andreou.

Przypomnijmy, że dziś, a dokładnie jutro, godzina policyjna zacznie obowiązywać o godzinie 1:00. Do tej pory można spędzać w domach Sylwestra maksymalnie w 10 osób z dwóch różnych gospodarstw domowych.

Zdaniem rzecznika policji społeczeństwo staje na wysokości zadania i informuje funkcjonariuszy o wszelkich próbach łamania dekretów. Jako przykład podał ukaranie 18. osób za nieprzestrzeganie środków bezpieczeństwa w jednym z domów w Pafos.

Funkcjonariusz przypomniał, że dd zeszłego miesiąca działa tymczasowa jednostka kontrolna, składającą się z 230 członków Sił Zbrojnych, powołana w celu kontroli dekretów. W rzeczywistości w każdej prowincji znajduje się centrum kryzysowe. Rzecznik zaznaczył, że oprócz kontroli domów, policja będzie prowadziła również kontrole na głównych autostradach, autostradach i różnych innych punktach. 

Okazuje się więc, że lepiej z sąsiadami żyć dobrze – jeszcze na nas doniosą i w środku nocy wpadnie do nas do domu policja…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!