Hotele będą akceptować zwierzęta?

Rząd chce aby powstały hotele, które będą akceptować także zwierzęta

Zapewne wiele osób jest zmuszone zrezygnować z wakacji na Cyprze w związku ze swoimi pupilami. Niestety, na świecie nie ma zbyt wielu hoteli czy też miejsc noclegowych, do których można zabrać swojego psa czy kota a niektórzy właściciele czworonogów nie wyobrażają sobie oddanie na dwa tygodnie pupila do hotelu dla zwierząt.

Na temat „hoteli przyjaznych zwierzętom” wiceminister turystyki Kostas Koumis rozmawiał z przewodniczącym Ruchu Ekologów Giorgosem Perdikisem i koordynatorem Komisji ds. Dobrostanu Zwierząt Anthi Mouzourisem.

Głównym wnioskiem z dyskusji, jak wynika z opublikowanego komunikatu, jest konieczność zachęcania hotelarzy do podjęcia odpowiednich działań, które dostosują cypryjską gościnność do potrzeb konkretnego segmentu rynku, który stale rośnie.

Omówiono między innymi ograniczoną liczbę obiektów noclegowych oferowanych w ramach polityki „przyjaznej zwierzętom” oraz możliwe kroki, jakie Ministerstwo Turystyki może podjąć, aby osiągnąć ten cel.

Zgodnie z zapowiedzią Koumis wyraził zamiar wiceministra dalszego zbadania sposobów wzmocnienia usług w tym segmencie rynku, a co za tym idzie, wizerunku Cypru jako kierunku „przyjaznego zwierzętom”.

Odwiedzicie Cypr z psem? Ciekawe jak zareaguje na powszechne na wyspie koty…


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading