fbpx

Hotel? Rezerwujcie bezpośrednio.

Czytelniczka Super Biznesu zarezerwowała noclegi i loty przez booking.com, zapłaciła a biletów nie dostała.

Za pośrednictwem tejże strony zakupiłam bilety lotnicze na kwotę 8 tys. zł. Firma Booking.com przekazała zlecenie zakupu lotów innemu pośrednikowi, o czym nie wiedzieliśmy. Nasze loty zostały odwołane, pieniędzy nam nie zwrócono – napisała do redakcji “Super Biznesu” czytelniczka portalu

Co ciekawe, firma przez cały czas twierdziła, że loty zostały odwołane przez przewoźnika i to z nimi kazano się kontaktować. Przewoźnik z kolei odsyłał do Booking.com twierdząc, że to właśnie ta firma wzięła pieniądze i to do niej należy składać reklamacje.

Przez sześć dni na infolinii pośrednik nam “ściemniał”. Wydaliśmy mnóstwo pieniędzy na połączenia telefoniczne, bo call center pośrednika jest w Indiach. Gdyby nie meile z potwierdzenie rezerwacji nie byłoby śladu, naszej historii – opowiada Pani Beata.
Nie ufajcie, że tak duże firmy jak Booking.com wam pomogą, oni całkowicie “umyli ręce” w tej sprawie

O opinię w tej sprawie zapytaliśmy Katarzynę Gadomską – szefową działu sprzedaży w MayFair Hotel w Pafos.

Pani Katarzyna powiedziała nam, że wszelkie rezerwacji lepiej jest dokonywać bezpośrednio przez stronę internetową hotelu, czasem można poprosić nawet o indywidualną ofertę noclegów. Bardzo często kupowane noclegi są tańsze na stronach hoteli a dodatkowo dostaniemy coś od hotelu gratis.
Jako przykład Katarzyna podaje bezpłatne transfery z lotniska do hotelu czy podniesienie w okazyjnej cenie na pobyt All Inclusive

Sprawdziliśmy to co mówi szefowa sprzedaży MayFair.

Pobyt dla 2 osób w hotelu MayFair w Pafos w terminie 01-04.06.2023 kupiony przez Booking.com to koszt 1788 zł. Pobyt w tych samych dniach kupiony bezpośrednio przez stronę hotelu to koszt 318,18€ a po zastosowaniu kodu zniżkowego LATO2023 cena spada do 286,38€.
Co ciekawe wystarczy zalogować się na stronie do Klubu Lojalnościowego aby cena spadła 277,77€ (z kuponem LATO2023).


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!