fbpx
EnglishGermanGreekPolishRussian
  • Limassol 10'C ☁
  • Nicosia 8'C ☁
  • Larnaca 9'C 🌥
  • Ayia Napa 10'C 🌥
  • Paphos 10'C ☁
  • Limassol 10'C ☁
  • Nicosia 8'C ☁
  • Larnaca 9'C 🌥
  • Ayia Napa 10'C 🌥
  • Paphos 10'C ☁

Happy Week w Wittchen – 60% taniej na wszystko

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

[dropcap]T[/dropcap]rochę późno Was o tym informujemy, ale wychodzimy z założenia, że lepiej późno niż wcale. W Wittchen do dzisiaj trwa Happy Week – cały asortyment, w tym świetne walizki ABS, można kupić w specjalnych, obniżonych cenach.

Z całą odpowiedzialnością za nasze słowa polecamy Wam zakup walizek wykonanych z ABS-u, które dodatkowo zabezpieczone są powłoką z policarbonu, gwarantując doskonałą ochronę bagażu. Wyposażone są w cztery łożyskowane kółka (po kilkunastu przelotach nadal działają bez zarzutu), wysuwany uchwyt oraz gumowe rączki, wpływające na wysoki komfort podczas prowadzenia bagażu. Dostępnych jest wiele różnych kolorów i wzorów.
Sami korzystamy z walizek tej firmy. Świetnie nadają się jako bagaż podręczny w WizzAir,  Ryanair czy LOT (oznaczone są specjalnym znaczkiem z symbolem samolotu).

[dropcap]N[/dropcap]iektóre z nich mają mało spotykane wzory i kolory – na pewno od razu je zauważycie podczas odbierania bagażu z taśmy – to jest ich plus. Szczerze powiedziawszy walizki są bardzo odporne i wytrzymałe, a dzięki taśmom i suwakom w środku przewożone rzeczy nie przemieszczają się i nie są narażone na żadne uszkodzenia – sami wiecie jak to jest z bagażem podczas podróży.

Co nas zaskoczyło podczas testowania walizek to kółka – są naprawdę wytrzymałe i pomocne w przemieszczaniu. Posiadają specjalną okładzinę (rodzaj bardzo wytrzymałego silikonu), która zachowuje się jak opona w samochodzie.

[dropcap]J[/dropcap]eśli więc nie macie walizki – skorzystajcie z promocji. Naszym zdaniem warto. Walizki wydają się drogie, ale podczas poszukiwań walizek w Polsce doszliśmy do wniosku, że w sklepach typu Auchan czy Tesco są one w podobnych cenach a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Kupiona w Auchan za 199 zł walizka wytrzymała jedną podróż na Cypr. Kółka się zatarły, a po powrocie do Polski została uszkodzone (rozerwana) na lotnisku i do niczego więcej się nie nadaje. Przemyślcie zatem ofertę firmy Wittchen bo naszym zdaniem warto. Bezpośredni link do promocji jest tutaj (możecie także kliknąć w baner na dole strony). I co ważne – firma udziela 2 letniej gwarancji na sprzedawane walizki – a to nie często się zdarza!

 


Zostaw swój komentarz:

Zaplanuj swoją podróż

Zobacz także:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.


Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie: