fbpx

Hańba i wstyd – na banerach w Limassol

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Na restauracjach w Limassol pojawiły się czarne banery

Na czarnym tle napisano “Hańba i wstyd”. Tyle i aż tyle. Jak poinformował KYPE przewodniczący Komitetu Okręgowego PASIKA Kypros Kyprianou, wieszanie czarnych transparentów na zewnątrz lokalu jest jednym z nielicznych sposobów, w jaki ich właściciele mogą wyrazić swoje niezadowolenie.

Ponieważ protesty są zakazane i jako odpowiedzialni ludzie, unikamy wyprowadzania naszych członków na ulice – powiedział.
Jesteśmy na pierwszej linii frontu, w tej toczącej się wojnie, ale państwo zamiast amunicji dało nam pistolety wodne

Sytuacja, powiedział, jest „wręcz rozpaczliwa”, zwłaszcza w Limassol i Pafos, gdzie w listopadzie nałożono dodatkowe środki ograniczające, co grozi trwałym zamknięciem firm.

Jak powiedział w rozmowie z Offsite Kyprianou do tej pory nie przelano pracodawcom na konta zasiłków specjalnych za listopad.

Wielu restauratorów ma olbrzymi problem, szczególnie tych z Pafos i Limassol – przywieziono im dostawy świeżego towaru, po czym kilka dni później nakazano ponowne zamknięcie lokali. Tysiące euro powędrowały do śmietników.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!