Cypryjskie halloumi w polskim LIDLu w tygodniu greckim

Od dziś w polskich sklepach LIDL’a możecie kupić cypryjski ser halloumi – tak w każdym bądź razie reklamuje się ta znana sieć w telewizji i prasie. Niestety nie wiemy jak jest naprawdę i ile cypryjskiego sera znajduje się naprawdę.

To nikt inny jak Wy drodzy czytelnicy możecie z całą pewnością stwierdzić jaki ma smak i czy jest bliski oryginału.

Z tego co udało nam się ustalić, ser dostępny w Polsce produkuje firma z Nikozji PETROU BROS DAIRY PRODUCTS LTD (na Cyprze znana pod logiem Alambra) i spełnia on wymogi prawa cypryjskiego i unijnego. Produkowany jest z mieszanki mleka owczego, koziego i krowiego.

Najdziwniejsze jest to, że ser halloumi sprzedawany jest podczas tygodnia greckiego w LIDL’u. Czy Cypr ma zbyt mało oryginalnych produktów aby samodzielnie zaistnieć w LIDL’u?

Swoją drogą cena tego sera w LIDL’u regularnie spada. Latem ubiegłego roku opakowanie 225 gram kosztowało 9,99 zł, jesienią 8,88 zł a teraz możecie go kupić za 7,77 zł. Czyżby słabo się sprzedawał? A może po prostu taka jest strategia firmy?

Czekamy na Wasze opinie w sprawie tego sera. Piszcie komentarze pod tekstem. Jesteśmy ciekawi czy faktycznie jest tak dobry jak oryginał, który możemy kupić na Cyprze.Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading