fbpx

Gigantyczne kolejki na lotnisku w Larnace

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Takich kolejek na lotnisku Larnaka już dawno nie widziano – brakuje pracowników obsługi

Lotnisko w Larnace było jednym z niewielu, gdzie do samolotu można było wsiąść praktycznie z biegu. Zdarzały się oczywiście kolejki, ale to co działo się w sobotę zaskoczyło wszystkich.

Jak poinformowała Cyprus Mail firma zarządzająca cypryjskim lotniskiem Hermes, długie kolejki w terminalu odlotów na lotnisku w Larnace spowodowane były problemami podczas kontroli paszportowej i bezpieczeństwa.


Zdaniem rzecznika lotniska, kolejka była spowodowana przez brak odpowiedniej ilości pracowników w punktach bezpieczeństwa i obsługi paszportowej.


Rzecznik poinformował, że lotnisko stara się robić wszystko aby pasażerowie byli jak najszybciej obsługiwani na terminalu, jednak kolejki się zdarzają głównie z powodu dużej ilości lotów w niektórych godzinach.

>>> Do Pafos nie doleciało 41 osób – zostali na lotnisku w Gdański >>>

Niby wszystko jasne – pytanie tylko kto ustala grafik lotów? Czy to aby nie zarządzający lotniskiem odpowiadają za napięty grafik?


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!