General Car Hire dowiezie na finał WOŚP!

General Car Hire dowiezie na finał WOŚP!

Dzięki General Car Hire bezpłatnie dojedziecie na przyszłoroczny finał!

General Car Hire to polska wypożyczalnia samochodów na Cyprze. Jest to jedna z tych wypożyczalni, gdzie nie tylko nie zapłacicie kaucji za wypożyczenie samochodu, ale nie zostaną Wam także zablokowane środki na karcie kredytowej za jego udostępnienie. Samochód zostanie Wam podstawiony w dowolne miejsce na Cyprze. Może to być hotel, lotnisko lub inny dowolny adres. Podobnie z odbiorem – zwrócicie auto tuż przed odlotem na lotnisku.

General Car Hire zobowiązał się przywieźć do Limassol na finał WOŚP 13. stycznia 2019 roku wszystkich chętnych za darmo. Specjalne pojazdy zostaną podstawione w Agia Napie, Larnace, Pafos i Nikozji. Przejazd z imprezy do miejsc docelowych także zostanie zagwarantowany przez General Car Hire.

Wszelkie szczegóły dotyczące miejsc i godzin odjazdów a także sposób rezerwacji miejsc zostanie podany wkrótce.

Wypożyczalnia zdecydowała się także udostępnić za darmo swoje pojazdy gwiazdom, które wystąpią podczas finału. Zaproszone osoby, a będzie ich sporo, dostaną do własnej dyspozycji samochód na cały okres pobytu na Cyprze – będą mogły więc zwiedzić Wyspę Afrodyty bez obaw o dodatkowe koszty.

 

Skomentuj