fbpx

General Car Hire dowiezie na finał WOŚP!

Dzięki General Car Hire bezpłatnie dojedziecie na przyszłoroczny finał!

General Car Hire to polska wypożyczalnia samochodów na Cyprze. Jest to jedna z tych wypożyczalni, gdzie nie tylko nie zapłacicie kaucji za wypożyczenie samochodu, ale nie zostaną Wam także zablokowane środki na karcie kredytowej za jego udostępnienie. Samochód zostanie Wam podstawiony w dowolne miejsce na Cyprze. Może to być hotel, lotnisko lub inny dowolny adres. Podobnie z odbiorem – zwrócicie auto tuż przed odlotem na lotnisku.

General Car Hire zobowiązał się przywieźć do Limassol na finał WOŚP 13. stycznia 2019 roku wszystkich chętnych za darmo. Specjalne pojazdy zostaną podstawione w Agia Napie, Larnace, Pafos i Nikozji. Przejazd z imprezy do miejsc docelowych także zostanie zagwarantowany przez General Car Hire.

Wszelkie szczegóły dotyczące miejsc i godzin odjazdów a także sposób rezerwacji miejsc zostanie podany wkrótce.

Wypożyczalnia zdecydowała się także udostępnić za darmo swoje pojazdy gwiazdom, które wystąpią podczas finału. Zaproszone osoby, a będzie ich sporo, dostaną do własnej dyspozycji samochód na cały okres pobytu na Cyprze – będą mogły więc zwiedzić Wyspę Afrodyty bez obaw o dodatkowe koszty.

 


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!