fbpx

General Car Hire – firma z tradycją

General Car Hire na Cyprze działa już od wielu lat i jak przyznaje zarządzająca nią Patrycja Skukowska większość wypożyczających samochody stanowią Polacy. To właśnie z ich powodu uruchomiony został specjalny, polski numer telefonu 669 445 023 tak aby nie musieli ponosić żadnych dodatkowych kosztów podczas wykonywania połączenia z Polski.

Trudno zresztą się dziwić, skoro nie trzeba łamać języka i można dogadać się po polsku.

Bądźmy jednak szczerzy, w dzisiejszych czasach to nie komunikacja w języku polskim stanowi największą zaletę, ale warunki na jakich samochód możemy wypożyczyć. Wypożyczalni na Cyprze jest mnóstwo, już po wyjściu z samolotu jesteśmy atakowani przez agentów oferujących nam “najlepsze” ceny. Pytanie tylko, czy taki pośrednik (na lotniskach możemy praktycznie tylko ich spotkać) zaoferuje nam właśnie najlepsze ceny…

Wszelkie szczegóły dotyczące wypożyczenia samochodu uzyskacie kontaktując się bezpośrednio z Patrycją:

(+357) 965 53 588 (z Cypru)
(+48) 669 445 023 (z Polski)
[email protected]

General Car Hire oferuje nam wypożyczenie samochodu bez kaucji – płacicie tyle ile ustaliliście podczas rozmowy telefonicznej, samochód odbierzecie i zdacie na lotnisku o dowolnej porze dnia i nocy (wypożyczalnia pracuje 24 godziny) lub w dowolnie wybranym miejscu na Cyprze.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!